مرادی‌بیستونی خبرداد:برنامه‌ریزی برای جذب گردشگران بیشتر در نوروز ۹۵

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: به‌دنبال اجرای شیوه‌های جدید جذب گردشگر در ایام نوروز هستیم.

 

به گزارش اریکه (مرجع گردشگری کشور) علیرضا مرادی بیستونی در این باره اظهارکرد: از هم اکنون جلسات خدمات سفر ویژه ایام نوروز ۹۵ را در اداره کل میراث فرهنگی استان آغاز کرده‌ایم و به‌دنبال اجرای شیوه‌های جدید جذب گردشگر در ایام نوروز هستیم.

 

وی ادامه داد: امسال به دنبال آنیم که بتوانیم شیوه‌های تبلیغات خود در ایام نوروز را تغییر دهیم و با شیوه‌ای جدید اقدام به بازاریابی گردشگر کنیم.

 

معاون گردشگری استان کرمانشاه گفت: برنامه‌ریزی برای برگزاری نمایشگاه‌های صنایع‌دستی ویژه ایام نوروز در نقاط مختلف استان از دیگر برنامه‌های ما برای نوروز ۹۵ خواهد بود.

 

مرادی بیستونی خاطرنشان کرد: آموزش شیوه‌های استقبال و پذیرایی از گردشگران به هتلداران، تاکسیرانان و دیگر فعالان بخشهای خدمات گردشگری استان از دیگر برنامه‌های این اداره کل در آستانه نوروز ۹۵ است.

 

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی برای هرچه بهتر برگزار کردن تورهای کرمانشاه گردی ویژه نوروز ۹۵ از دیگر برنامه های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه است.

 

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: وجود بیش از ۴۰۰۰ اثر تاریخی شناسایی شده که ۲۲۰۰ مورد آن ثبت ملی شده و یک اثر ثبت جهانی شده به نام کتیبه داریوش در بیستون همگی نشان از پتانسیل بالقوه این دیار برای جذب گردشگران نوروزی دارد.

 

مرادی بیستونی تصریح کرد: همچنین وجود ۱۴ روستای هدف گردشگری و ۵۰ منطقه نمونه گردشگری در کنار جاذبه های طبیعی و خدادادی بسیار در استان کرمانشاه، گوشه دیگری از توانایی‌های دیار سنگ و آب برای جذب گردشگران داخلی و خارجی است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *