تکذیب خبر تعطیلی موزه صنایع‌دستی کرمانشاه

معاون صنایع دستی استان خبر منتشر شده در برخی سایت ها مبنی بر تعطیل بودن موزه صنایع دستی کرمانشاه را تکذیب کرد.

 

به گزارش اریکه (مرجع گردشگری کشور) به نقل از ایسنا، پروانه حیدری در این باره اظهارکرد: موزه صنایع دستی کرمانشاه هیچ وقت تعطیل نبوده و اصولا ما هیچ برنامه ای برای تعطیلی آن نداریم.

 

وی تاکی کرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه نه تنها برنامه‌ای برای تعطیلی این موزه ندارد بلکه درصدد است تا با اجرای اقداماتی، این موزه را فعال تر از قبل کند.

 

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر مشغول انجام یکسری مکاتبات اداری درون سازمانی هستیم که بتوانیم موزه صنایع دستی کرمانشاه را فعال تر از قبل کنیم.

 

حیدری تصریح کرد: برپایی فروشگاه صنایع دستی و کارگاه ورک شاپ صنایع دستی در کنار این موزه از جمله برنامه های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه است.

 

این مقام مسئول در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، خبر تعطیلی موزه صنایع دستی کرمانشاه را یکبار تکذیب کرد و گفت: چنین خبری هرگز صحت نداشته و ندارد.

 

امروز سه‌شنبه اول دی ماه در برخی سایت‌های کرمانشاه خبری مبنی بر تعطیلی موزه صنایع دستی کرمانشاه، همراه با یک عکس که نشانگر پایین بودن کرکره موزه صنایع دستی کرمانشاه است منتشر شد.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *