شهردار بیستون: به‌دنبال افزایش ماندگاری گردشگران در بیستون هستیم

 

شهردار شهر جهانی بیستون گفت: در ایام نوروز ۹۵ به‌دنبال افزایش مدت ماندگاری گردشگران در این شهر جهانی هستیم.

 

 

به گزارش اریکه (مرجع گردشگری کشور) احسان احمدی نصر، در خصوص اقدامات صورت گرفته جهت استقبال از میهمانان نوروزی اظهارکرد: یکی از نکات مورد تاکید ما در ایام نوروز امسال توجه ویژه به بحث اسکان گردشگران نوروزی است و سعی ما بر این است که مدت ماندگاری را که در سال های گذشته از ضعف های موجود بود، برطرف کنیم.

 

 

وی با تاکید بر اینکه بیستون امسال متفاوت با هر سال دیگری است، افزود: با توجه به اینکه بیستون در مسیر عتبات عالیات است و گاهنگاری ادوار مختلف تاریخی را در خود جای داده و همچنین وجود کاروانسرای عباسی به عنوان هتل لاله عباسی این انتظار را همواره دارد که پذیرای بیشترین گردشگران استان باشد.

 

 

احمدی نصر تصریح کرد: بیستون پارک موزه ایرانیان است و به لحاظ غنای فرهنگی و تاریخی دارای اهمیت فراوانی است، بنابراین امسال طرحی به نام بیستون جهانی سفره گاه مهربانی را در دستور کار شهرداری قرار داده‌ایم.

 

شهردار بیستون تصریح کرد: یک تعامل ویژه‌ای با با پایگاه میزاث جهانی بیستون در خصوص بحث گردشگری روستایی و در خصوص آموزش و پرورش بیستون هم بحث اسکان مسافرین نوروزی را در نظر داریم.

 

احمدی نصر در ادامه اظهار کرد: امسال در بحث اسکان نگاه ویژه‌ای داریم و به همین دلیل هتل لاله عباسی بیستون را که از لحاظ کیفی در سطح الف می باشد در بحث اسکان در نظر داریم و سعی ما بر این است که مدت ماندگاری را که در سال های گذشته از ضعف های موجود بود برطرف کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه بزرگترین میراث هرسین و بخش بیستون بحث مهمانوازی است افزود: امسال بحث جشنواره بهاری  را در تمام نقاط شهرستان و بخش بیستون هم در دستور کار خواهیم داشت.

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *