دادستان:در تعطیلات نوروز اجازه چپاول اموال عمومی را به کسی نخواهیم داد

 

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: در ایام تعطیلات نوروز هم رصد قضایی و انتظامی اموال بیت‌المال انجام می‌شود.

 

به گزارش اریکه (مرجع گردشگری کشور)، مجتبی ملکی در آخرین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان که در سالن جلسات دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه برگزار شد، ضمن قدردانی از ارشادات رئیس کل دادگستری استان، تعاضد فکری شورای معاونین دادگستری استان و اعضای شورای حفاظت از بیت المال، اظهارکرد: بحمداله با همکاری و وظیفه شناسی ادارات و نهادهای عضو درصد تصرفات در بخش منابع طبیعی و ملی و حوزه‌های شهری نیز قریب به صفر شده است.

 

وی افزود: معمولاً فرصت‌طلبان در روزهای تعطیلی به‌ویژه اگر تعطیلات مطولی باشد فرصت دست‌اندازی و تجاوز را برای خود مناسب می‌بینند که ما به سنت چندساله اخیر با تشکیل اکیپ‌های گشت و استقرار کشیک‌های مختلف قضایی، انتظامی و دیگر نیروهای لازم مهر‌ بطلان بر این خیال واهی زده‌ایم.

 

وی تاکید کرد: قطعاً در این تعطیلات نوروزی پیش رو هم رویه مذکور را دنبال می‌کنیم و فرصت چپاول و تصدی به اموال عمومی را از متجاوزان سلب خواهیم کرد .

 

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه خاطرنشان کرد: ضابطین انتظامی هم برای واکنش‌های لازم آمادگی دارند که لازم است ادارات مربوطه با نهاد انتظامی هماهنگی لازم را داشته باشند.

 

وی خاطرنشان کرد: در دادسرای کرمانشاه نیز علاوه بر شعبه کشیک هر روز یکی از معاونین دادستان در محل کار خود حاضر خواهند بود تا هیچگونه وقفه و خلاء قضایی در کار ایجاد نشود .

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *