جعفری، مصاحبه با خبرگزاری فارس را تکذیب کرد/ هیچ بحث جدیدی مبنی بر استیضاح شهردار نداشته‌ایم

عضور شورای اسلامی شهر کرمانشاه مصاحبه خود با خبرگزاری فارس را تکذیب کرد و گفت: در سال جدید هیچ بحث و جلسه‌ای مبنی بر استیضاح شهردار نداشته‌ایم.

جواد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار اریکه (مرجع گردشگری کشور) اظهارکرد: امروز خبرنگار خبرگزاری فارس با من تماس تلفنی گرفت و از روند استیضاح شهردار پرسید و من تعجب می‌کنم که چگونه این سخنان را به نقل از من نوشته است.

وی ادامه داد: من به خبرنگار فارس گفتم که شخص سوال کننده از شهردار، آقای زرافشانی است و اگر شما قصد مصاحبه دارید باید با ایشان تماس بگیرید.

جعفری تاکید کرد: من به خبرنگار فارس گفتم که قضیه استیضاح شهردار با حکم شورای حل اختلاف مبنی بر ابقای ایشان، ختم و تمام شده است و بعد از آن نیز اعضای شواری شهر کرمانشاه تاکنون جلسه‌ای را برگزار نکرده‌اند که بخواهند در این مورد تصمیم جدیدی بگیرند.

این عضور شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: اولین جلسه شورای شهر کرمانشاه در سال جدید روز یکشنبه ۱۵ فروردین برگزار خواهد شد و اگر قرار باشد که بحث استیضاح شهردار مطرح شود یا خیر در آن جلسه به بحث و بررسی گذاشته خواهد شد.

وی با تکذیب مجدد مصاحبه خود با خبرگزاری فارس، گفت: مدام در حال تماس با خبرنگار فارس هستم که خبر درج شده به نقل از من را از روی خروجی خبرگزاری بردارد، اما موبایلش را جواب نمی دهد.

گفتنی است: خبرگزاری فارس دقایقی پیش خبری به نقل از جواد جعفری، عضو شورای شهر کرمانشاه، با تیتر «قاطعیت اعضای شورای شهر کرمانشاه برای استیضاح شهردار» بر روی خروجی خود قرار داده است.

لینک خبر فارس: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950110000572
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *