دادستان:گزارش زمین‌خواری سراب‌قنبر به دست دادسرا برسد، سریعا رسیدگی می‌کنیم

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: چنانچه گزارش مکتوبی در خصوص زمین‌خواری در سراب قنبر به دست دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه برسد، سریعا رسیدگی خواهیم کرد.

به گزارش اریکه (مرجع گردشگری کشور)، به نقل از ایسنا، مجتبی ملکی در این باره اظهارکرد: تاکنون هیچ گونه گزارش مکتوبی در خصوص زمین خواری در منطقه سراب قنبر کرمانشاه به دست دادسرای عمومی و انقلاب این شهر نرسیده است.

وی ادامه داد: چنانچه گزارش مکتوبی در خصوص زمین‌خواری در سراب قنبر به دست دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه رسد، سریعا رسیدگی خواهیم کرد.

ملکی خاطرنشان کرد: باید نهادهای متولی در این امر همچون؛ امور اراضی جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و … به ما گزارش دهند که تاکنون چنین گزارشی به دست ما نرسیده است.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: اگر زمین خواری در منطقه سراب قنبر کرمانشاه صورت گرفته باشد و نهادهای متولی گزارش آن را به دادسرای عمومی و انقلاب ارسال نکرده باشند، با آنها برخورد خواهد شد.

وی تاکید کرد: همچنین به محض دریافت گزارشی در خصوص زمین خواری در سراب قنبر، دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه سریعا وارد بررسی قضایی موضوع خواهد شد.

گفتنی است: اخیرا پویش مردمی برای حفظ و توسعه باغات سراب قنبر با همت جمعی از دوستداران محیط زیست و فعالان رسانه‌ای استان شکل گرفته و روز به روز بر جمعیت و اعضای این کمپین افزوده می شود. همچنین قرار شده که در روز بیستم فروردین ماه در قالب همایشی، نهالکاری گسترده ای در سراب قنبر صورت گیرد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *