مشاور اقتصادی و رسانه‌ای فدراسیون تنیس روی‌میز منصوب شد

نادر دارستانی به عنوان مشاور اقتصادی و رسانه‌ای فدراسیون پینگ‌پنگ منصوب شد.

به گزارش اریکه (مرجع گردشگری کشور)، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ج . ا. ایران، طی حکمی از سوی مهرداد علی‌قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز، نادر دارستانی سردبیر روزنامه خبر قشم را به عنوان مشاور رسانه ای و اقتصادی این فدراسیون منصوب کرد.

در این حکم آمده است: با توجه به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده شما، جنابعالی را به سمت مشاور اقتصادی و رسانه ای فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌نمایم.

امید است با تلاش و جدیتی که در جنابعالی سراغ دارم و با بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود، اهتمام خود را در راستای سیاست های کلی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون مبذول نمائید.

لازم به ذکر است نادر دارستانی یکی از فعالان عرصه رسانه ای کشور است که در کارنامه کاری او سردبیری روزنامه های بیستون، خبر کیش و خبر قشم، هفته نامه نقدحال، ماهنامه حیات ورزش، ماهنامه ابراز، سایت خبری تحلیلی تازه ها آنلاین و اقتصاد آزاد دیده می‌شود.

همچنین در کارنامه ورزشی نادردارستانی مربیگری تیم منتخب تنیس روی میز استان کرمانشاه، سرپرستی سایپا در لیگ برتر باشگاه‌های کشور و عضویت در تیم های هاکی، فوتبال و شطرنج استان کرمانشاه اشاره کرد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *