عبدالرضا مصری هنوز زنده است /خدا رحمتش کند

در روز گذشته خبر بستری شدن ، به کما رفتن و مرگ عبدالرضا مصری به سرعت برق و باد در فضای مجازی منتشر شد .

به گزارش اریکه، به نقل از حیات غرب، از ابتداد مشخص بود این خبر شایعه است و نماینده کرمانشاه حالا حالا ها قصد ندارد جان به ملک الموت بدهند . ولی هر چند وقت یکبار بد نیست تا یک مسئول خبر مرگ خود را بشنود و واکنشهای متفاوت را ببیند . چه اصراری است که به سرعت خبر زنده بودن خود را به اطلاع مردم بر ساند . کمی مرگ هم در این روز گار برای بعضی مسئولین بد نیست .

در این فضای زندگی واقعی و مرگ مجازی است که متوفی شاهد “درودها ” و “لعن و نفرینها” خواهد شد .

در این فضا است که شخص متوفی به چشم خود خواهد دید که بعضی می گویند مگر ردای نمایندگی و مسئولیت چقدر ارزش داشت که فرد برای کسب آن خود را به آب و آتش زند . در این مرگ مجازی است که می تواند پیش وجدان خود قضاوت کند مسئولیت و مقام بر اثر شایسته سالاری بوده یا از طریق رانت و باند و رابطه بدست آمده است . در این مرگ مجازی است که به یاد می آورد چه زود ممکن است فتیله انسان ته بکشد و بعد از چند روز حتی نامی از او بجای نماند .ولی در این شرایط متوفی خیلی سریع خبر مرگ خود را تکذیب می کند!!! حالا چه عجله ای است بگذار کمی بیشتر بمیری آسمان که زمین نمی آید .

این اخبار مرگ مجازی همیشه بد نیست خوب است تعدادی از مسئولین استان هر چند وقت یکبار بمیرند تا دردنیای پس از مرگ مجازی با دیده دل و وجدان خود ببینند چه بر سر این مردم ساکت و خموش و مظلوم آورده اند .

جناب عبدالرضا مصری فرموده اند سالم هستند و روزی ۱۸ ساعت کار می کنند . انشاالله که این کار ها در راه رضای حق تعالی و خدمت به مردم شریف کرمانشاه و ذخیره آخرت باشد. تا پس از مرگش و زمانی که در دل سرد زمین آرام می گیرد و پول و ثروت و مقام و فرزند بکارش نمی آید مردم بگویند روح مرحوم عبدالرضا مصری شاد ، به پاس خدمتش فاتحه ای برای او بفرستید که تنها این بکارش می آید .
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *