اکوکمپ گردشگری ساتیاری بازهم جشنواره برگزار می کند

مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه از برگزاری جشنواره بازیهای بومی محلی در اکوکمپ گردشگری ساتیاری خبر داد.

به گزارش اریکه، هادی شریفی در این باره اظهارکرد: به مناسبت هفته میراث فرهنگی و روز جهانی موزه‌ها اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گروشگری شهرستان پاوه در نظر دارد در روز پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه جشنواره بازی‌های بومی محلی به همراه پاکسازی محیط اطراف اکوکمپ ساتیار را در روستای ساتیاری از توابع بخش باینگان شهرستان پاوه به انجام رساند.

وی افزود: اکوکمپ ساتیار اولین اقامتگاه بوم گروی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری کشور در سطح منطقه است که در ایام تعطیلات نوروز ضمن برپایی سیاه چادر و عرضه محصولات بومی محلی روزانه پذیرای تورهایی از سراسر کشور بود.

این مقام مسئول در شهرستان پاوه اظهارکرد: درحال حاضر جهت دریافت تسهیلات پرونده این اکوکمپ گردشگری تکمیل و آماده پرداخت تسهیلاتویژه توسعه گردشگری است.

شریفی افزود: طرح اقامتگاه‌های بوم گردی و پذیرایی از مسافران در خانه‌های روستایی در سال جاری و توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و با همکاری صندوق کارآفرینی و امید آغاز شده و انتظار می رود تا پایان سال جاری در بیش از ۱۰ روستای شهرستان پاوه به انجام برسد.

وی در پایان از همکاری خوب ادارات شهرستان پاوه از جمله مدیریت صندوق کارآفرینی و امید شهرستان و ریاست اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *