وقتی مدیر ارشد دولت روحانی در کرمانشاه امیدی به اعتماد مجدد مردم به دولت ندارد؟!

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: امکان عدم اعتماد مجدد به دولت وجود دارد.

به گزارش اریکه، به نقل از فارس، مجتبی نیک‌کردار پنجشنبه شب در آیین تودیع سرپرست شهرداری و معارفه شهردار جدید کرمانشاه که در تالار شهرداری این شهر برگزار شد، اظهار کرد: شهرها موجودات زنده‌ای هستند که متولد می‌شوند، رشد می‌کنند و توسعه پیدا می‌یابند و البته گاهی نیز از بین می‌روند.

به معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه اداره شهرها را کاری دشوار عنوان کرد که نیاز به نگاه جامع‌نگر دارد و ادامه داد: توسعه متوازن نیاز بررسی مشکلات مردم توسط مدیران امور شهری دارد و شهردار جدید کرمانشاه باید تغییر و تحولات احتمالی را هر چه سریع‌تر انجام بدهد و باقدرت و سرعت کار خود را آغاز کند تا شرایط شهر کرمانشاه سامان یابد.

وی خاطرنشان کرد: شهر کرمانشاه از سال ۱۳۱۷ جمعیتی بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت داشت و این در حالی بود که در آن زمان تنها پنج شهر غیر از کرمانشاه دارای جمعیتی بالای ۱۰۰ هزار نفر داشتند و الان نیز نهمین شهر بزرگ و پرجمعیت کشور است که با این اوصاف دارای مشکلات بسیاری است.

این مسؤول میزان جمعیت حاشیه‌نشین شهر کرمانشاه را ۳۰۰ هزار نفر عنوان کرد و متذکر شد: حاشیه‌نشینی در کرمانشاه مشکلاتی بسیاری ایجاد کرده است و استانداری کرمانشاه همچون گذشته برای رفع مشکلات شهری از شهردار منتخب حمایت می‌کند و ۴۱ مشکل بزرگ در این کلان‌شهر شناسایی شده است که رفع این مشکلات موجب ایجاد تحول در بخش‌های مختلف می‌شود.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه میانگین عمر کار شهرداران کرمانشاه (۶۳ شهردار) طی یک قرن گذشته را ۱.۵ سال ذکر کرد و به نوع غیرمستقیم به نامطمئن بودن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو و امکان عدم اعتماد دوباره مردم به این دولت اشاره کرد و گفت: تا انتخابات ریاست جمهوری آینده فرصت کار کردن داریم و پس از آن هیچ چیز معلوم نیست و باید همگی تلاش کنیم تا اقدامات ملموسی انجام بگیرد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *