انتقاد استاندار کرمانشاه از منتقدین

استاندار کرمانشاه گفت: منتقدان در انتقاد از دولت انصاف و تقوا را رعایت کنند.

به گزارش اریکه به نقل از ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه ما از انتقاد استقبال می کنیم گفت: ولی حتما انتقاد باید شاخص داشته باشد که متاسفانه ندارد؛ ما زیربار این گونه انتقادها نمی رویم؛ لذا منتقدان فقط ایراد نگیرند و انصاف و تقوا داشته باشند.

اسدالله رازانی روز شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان که در سرسرای شهدای دولت استانداری برگزار شد، افزود: برخی از منابر و خطبای محترم در ارزیابی عملکرد دولت زبان را باز می کنند و از مرز تقوا خارج می شوند.
وی گفت: تریبون ها باید به منظور استحکام پایه های نظام و ایجاد برادری و امید استفاده بشوند نه به منظور تخریب دولت، این افراد باید از مقام معظم رهبری یاد بگیرند که گفتند در مساله فرهنگ اشکال داریم ولی همه مسئول هستند؛ همین طور در مورد مساله اشتغال فرمودند که من شرمندگی می کشم وقتی یک مرد بیکار است و نمی تواند از عهده مسایل خانواده اش بر بیاید.
رازانی اظهار کرد: کسانی که فقط عیب گویی می کنند آیا هیچ حسنی در کار دولت و استان وجود ندارد؟ چرا این افراد در هشت سال سوء مدیریت در کشور که ۸۰۰ میلیارد دلار از سرمایه کشور هدر رفت و آن فسادهای عظیم ۱۲۰ هزار میلیارد ریالی اتفاق افتاد، سکوت کرده بودند؟
وی افزود: آنها الان انتظار دارند دولت مشکلات ۶۰ ساله کشور را حل کند در حالی که تازه شش ماه از برجام می گذرد؛ همچنین در مورد مدیریت هشت ماهه استان نیز انتظار دارند مشکلات ۲۰ ساله بخصوص در مورد آمار بالای بیکاری برطرف بشود.
استاندار کرمانشاه گفت: برخی از خطبای محترم، دولت را متهم می کنند که اقتصاد مقاومتی را جدی نگرفته است؛ در حالی که آقای روحانی اعلام کرده است که کلمه به کلمه این سیاست را قبول دارم و با هدایت و موافقت مقام معظم رهبری ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در حوزه معاونت اول شکل گرفته است.
رازانی ادامه داد: دولت در واگذاری پروژه های دولتی، در فعال سازی واحدهای راکد و تعیین ماموریت برای تک تک وزارتخانه ها در زمینه اقتصاد مقاومتی اقدام کرده است.
وی بیان داشت: آنچه که دولت در سه سال گذشته در سطح ملی و استانی انجام داده است باعث شده تا نرخ تورم از ۴۲ درصد به ۱۰ درصد برسد؛ همچنین با مدیریت آقای روحانی و همکارانشان معضل بزرگ تحریم که کشور را دچار گرفتاری های بزرگ کرده بود و ما را در تحریمی شبیه شعب ابیطالب قرار داده بود؛ برداشته شد.
وی اظهار کرد: امروز روابط کشور در حال برقراری با دنیا و آثارش روشن است و به تعبیر آقای روحانی به جای آنکه هر روز با یک تحریم جدید مواجه باشیم، هر روز یک گشایش تازه برای کشور ایجاد می شود.
رازانی گفت: برخی از افراد یا براساس غرض و یا براساس جهل در باره عملکرد دولت قضاوت می کنند؛ در حالی که براساس آموزه های دینی برای قضاوت کردن ملاک هایی وجود دارد.
وی افزود: برخی از این اظهارنظرها چه در سطح ملی و چه در سطح استانی که با بی انصافی صورت می گیرد به دلیل نداشتن ملاک های قضاوت است از جمله اینکه افراد در کنار گفتن عیب کار، حسن کار را نیز بازگو کنند.
استاندار کرمانشاه بیان داشت: مدیریت جدید استانداری وسط سال گذشته که هیچ بودجه عمرانی وجود نداشت مشغول به کار شد با این وجود در این مدت در سامان دادن به بازارچه ها و دعوت از گروه های مختلف سرمایه گذار داخلی و خارجی و برگزاری توام با آرامش انتخابات در استان کار شده است.
۷۴۵۷/۸۰۶۶
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *