دولت یازدهم هنوز درحال آواربرداری ویرانی‌های به جامانده از دولت قبل است

فرماندار شهرستان گیلانغرب گفت: دولت یازدهم هنوز درحال آواربرداری ویرانی‌های به جامانده از دولت قبل است.

به گزارش اریکه، کرم محمدی به مناسبت سالروز انتخابات ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ در گفت و گو با ایسنا، ضمن تبریک سومین سالگرد پیروزی دولت روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، اظهارکرد: ۲۴ خرداد مانند بسیاری از روزهایی که در این سرزمین به دست مردم جاودانه شده، در تاریخ باشکوه انقلاب اسلامی ایران می‌درخشد.

وی ادامه داد: در ۲۴ خرداد سال ۹۲ مردم ایران از میان دو تفکر با سیاست‌های خاص، یکی را برگزیدند که آن هم تفکر اعتدال با پیام تدبیر و امید بود.

فرماندار شهرستان گیلانغرب گفت: دولت دکتر روحانی در این مدت سه ساله اخیر باوجود همه مشکلات داخلی و خارجی دستاوردهای قابل دفاعی داشته است.

محمدی خاطرنشان کرد: دولت دکتر روحانی در بحث سیاست خارجی اوضاع به بن بست رسیده کشور را که در این اواخر هر چند وقت یکبار قطع‌نامه‌ای علیه ایران به تصویب جهانیان می‌رسید را بگونه ای سامان داد که ماشین صدور قطعنامه متوقف شد.

وی افزود: امروز با تدبیر دولت دکتر روحانی ساختمان و دیوار بلند و مستحکم تحریم‌ها فرو ریخته و شاهد آنیم که هر روز گروه‌های تجاری و اقتصادی کشورهای مختلف دنیا برای برقراری ارتباطات دوسویه وارد کشورمان می‌شوند.

فرماندار شهرستان گیلانغرب تصریح کرد: همچنین رهبر معظم انقلاب تاکنون از هیچ تیم مذاکره کننده‌ای به اندازه تیم مذاکره کننده هسته ای این دولت حمایت نکرده و از سویی دیگر رابطه بسیار خوبی که میان دولت یازدهم و مراجع عظام تقلید وجود دارد در هیچ دولت دیگری دیده نشده است، بگونه ای که اغلب مراجع عظام تقلید بارها حمایت و رضایت خود را از عملکرد دولت ابراز کرده اند.

محمدی گفت: در بحث اقتصادی نیز دولت یازدهم با کنترل تورم توانست تورم ۴۰ درصدی ر ا به یازده درصد برساند که اقدامی بسیار ارزشمند و در خور تحسین است.

وی ادامه داد: همچنین دولت یازدهم در هفتم اسفند ماه ۹۴ انتخاباتی سالم و قانونمند را برگزار کرد که بیانگر امانت داری دولت بود.

محمدی یادآور شد: آزادی قابل توجه مطبوعات از دیگر ویژگیهای دولت یازدهم است، بگونه ای که امروز تریبون‌های رسمی کشور دولت روحانی را نه تنها نقد بلکه تخریب هم می کنند، اما دولت کمترین درصد شکایت از آنها را داشته است.

فرماندار شهرستان گیلانغرب در خصوص جو ایجاد شده از سوی برخی مخالفان دولت مبنی بر اینکه دولت روحانی یک دوره ای خواهد بود، گفت: این مردم ایران هستند که همواره تصمیم می گیرند سکان قدرت اجرایی کشور را به دست چه کسی بدهند، بنابراین اگر اکثریت مردم تشخیص دهند که به فرد دیگری غیر از دکتر روحانی اعتماد کنند، همه ما موظفیم که در برابر اراده ملت ایران سرتعظیم فرود آوریم، اما بر این باورم که دولت دکتر روحانی در میان عامه مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: دولت قبل هشت سال بر سر اقتصاد این کشور آوار ریخت و تحریم‌ها را بر این ملت تحمیل کرد و دولت دکتر روحانی هنوز هم در حال آواربرداری است.

محمدی در پایان اظهارکرد: دولت یازدهم در عرصه اقتصادی گام های محکم و استواری برداشته، اما نیاز است که همه صبور باشیم تا این گام‌ها به نتیجه مطلوب خود برسند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *