توهین خبرگزاری فارس به رسانه های رسمی کرمانشاه و حمایت از شورایی که متهم به اختلاس است!

خبرگزاری فارس کرمانشاه با انتشار مطلبی با عنوان « مرخصی اعضای شورای شهر کرمانشاه و شایعات رسانه های سودجو» ضمن توهین به رسانه های رسمی و مجوزدار استان، از شورایی حمایت می کند که اعضایش متهم به اختلاس هستند.

به گزارش اریکه، چند روز پیش خبرگزاری فارس کرمانشاه مطلبی با عنوان « به مدت دو هفته؛ جلسات شورای شهر کرمانشاه تعطیل شد» بر روی خروجی خود قرار داد که در پی آن، « اریکه» سایت رسمی و دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نقدی با عنوان «شورای شهر کرمانشاه تعطیل یا تعلیق است؟!» بر آن نوشت.

در نقد به رشته تحریر درآمده سایت رسمی اریکه، با عنوان «شورای شهر کرمانشاه تعطیل یا تعلیق شد؟!» به این موضوع اشاره شده که در آستانه سفر رییس جمهور چه دلیلی دارد که شورایی که باید جلسات خود را بیشتر و فشرده تر کند، دو هفته آن را تعطیل کرده و به مرخصی بروند؟

همچنین در این مطلب به این نکته اشاره شده که آیا ارتباطی بین این مرخصی دو هفته ای با موضوع حکم تعلیق آنها وجود دارد یا خیر؟

همچنین دیگر سایت رسمی و مجوزدار استان با نام حیات غرب، نقد دیگری بر خبر تعطیلی و یا مرخصی دو هفته ای شورای شهر کرمانشاه، با عنوان«اعضای شورای شهر کرمانشاه مرخص هستند» بر روی خروجی خود قرار داده است.

بنابراین هر دوی سایت های نامبرده، رسمی و مجوزدار هستند و در این بین ممکن است سایت های دیگری نیز این مطالب را بازنشر داده باشند، لذا چنین توهینی از سوی خبرگزاری فارس که این سایت های رسمی را بی نام و نشان خوانده، هرگز پذیرفتنی و قابل اغماض نیست.

دیگر توهین این خبرگزاری به سایت های رسمی استان، «سودجو» خطاب کردن آنهاست، که در اینجا این سوال از افکار عمومی قابل پرسش است که آیا رسانه ای که بر تعطیلی دو هفته ای شورای شهر، آنهم در زمان سفر هیات دولت به استان نقد می نویسد، سودجوست؟ یا رسانه ای که از آنها دفاع می کند و تعطیلی آنها را مرخصی دو هفته ای عید فطر بیان می کند؟

از سویی دیگر بحث پرونده قضایی اعضای شورای شهر کرمانشاه به اتهام اختلاس مدتهاست که در صدر اخبار رسانه ها قرار داشته و به نوعی نقل محافل عموم مردم این دیار است، لذا چنین شورایی که متهم به اختلاس است، چگونه می تواند از حمایت خبرگزاری فارس برخوردار باشد، مگر آنکه …!!!، الله اعلم.
یک دیدگاه در “توهین خبرگزاری فارس به رسانه های رسمی کرمانشاه و حمایت از شورایی که متهم به اختلاس است!

  1. مدرس دانشگاه

    برای ما شهروندان کرمانشاهی اعتبار و جایگاه سایت های محلی نظیر اریکه و توسعه بسیار بالاتر از خبرگزاری فارس در استان است.

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *