پوشش خبری مناسبی از مهار ۴ ساعته آتش سوزی پتروشیمی بیستون صورت نگرفت

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: مهار آتش در یکی از مخزن های مواد نفتی پتروشیمی بیستون در کمتر از ۴ ساعت و در شرایط دشوار، تنها با جانفشانی فرزندان دلیر کرمانشاه صورت گرفت.

به گزارش اریکه، رضا رحیمی با اشار ه به حادثه بروز آتش سوزی در یکی از مخزن ها مواد نفتی پتروشیمی بیستون گفت: بعد از ظهر دیروز روز سختی داشتیم، هنگامی که اطلاع دادند که پتروشیمی بیستون آتش گرفته، بلافاصله ضمن اطلاع رسانی به دستگاههای ذیربط، در این مجتمع حضور یافتیم.

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری ادامه داد: هنگامی که آنجا رسیدیم یکی از مخازن مواد نفتی در حال سوختن بود و شعله هایی آتش به افرادی که در نزدیکی ماشین های آتش نشان بودند امان نمی داد.

این مدیر ارشد عنوان کرد: دیگر مخازن با فاصله چند متری این مخزن مشتعل قرار داشتند و امکان انجام عملیات از جبهه های مختلف میسر نبود و هر لحظه امکان سرایت آتش به دیگر مخزن ها وجود داشت.

وی بیان نمود: با تلاش فداکارانه آتش نشانان عزیزان طی کمتر از ۴ ساعت آتش دو بار مهار شد و قبل از غروب آفتاب به لطف الهی کاملا خاموش شد. این موفقیت حاصل یک کار تیمی و هماهنگی کامل بود.

رحیمی در ادامه تصریح کرد: باید از جانفشانی بچه های کرمانشاهی و البته مدیریت خوب دستگاه های ذیربط سپاسگذاری کرد زیرا در غیر اینصورت فاجعه ای به بزرگی آتش سوزی مجتمع بوعلی ماهشهر در کرمانشاه رخ میداد.

وی ادامه داد: متأسفانه پوشش خبری مناسبی در مورد مهار آتش در کمتر از ۴ ساعت از یک جبهه صورت نگرفت کاری که با دلیری فرزندان این دیار و بدون کمک هیچ استان دیگری انجام شد. البته لطف الهی بالاتر از همه بود.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *