تراشیدن سر کودکان کار؛ تنها هنر شهردار کاربلد!!

یادداشت/ هادی نوروزی

آرش رضایی که تا قبل از آنکه شهردار کرمانشاه شود، همه از توان و تخصص اش دم می زدند، اما گویا این روزها تنها هنرش، شده تراشیدن سر کودکان کار!!!

به گزارش اریکه، شاید حدود یک دهه باشد که آرش رضایی و طرفدارانش در اندیشه به دست گرفتن سکان هدایت شهرداری باشند و طی این مدت چنان فضا را برای خود در میان اذهان عموم مردم جا انداخته بودند که شهردار متخصص و کاربلد، یعنی آرش رضایی!

به هر طریق سالها گذشت و زمان و زمین دست به دست هم داد تا مهندس آرش رضایی ، پس از کش و قوس های بسیار بر همان مسند که سالها در انتظارش بود تکیه زند و خوشحالی زاید الوصفی دوستان و طرفدارانش را در برگیرد.

از آنجايی که در یک دهه اخیر جناب رضایی و طرفدارانش، فضای افکار عمومی شهر را چنان پخته و آماده کرده بودند که کار را باید به کاردان سپرد و کاربلد تر از ایشان در این دیار وجود ندارد، مردم نیز در انتظار تحولات شگرف درسطح شهر که نشات گرفته از تدابیر و کاربلدی مهندس رضایی بودند.

روزها از پی هم آمد و گذشتند اما خبری از اقدامات کاربلدانه شهردار نشد!!، ماه اول همان طرفدارانش می گفتند: مهندس تازه سکان را به دست گرفته و ای مردم همچنان در انتظار تحولات باشید!!

بازهم روزها و البته ماه ها هم از پی هم گذشتند و همچنان خبری از آن وعده و عیدها نبود و نیست و در این بین کارگران و پرسنل شهرداری کرمانشاه پیش از دیگران مراتب نارضایتی خود را از شهردار به دلیل قطع اضافه کار و عقب افتادن پرداخت حقوق ها و … اعلام کردند.

خلاصه اینکه در همین مدت چند ماهه اخیر برای مردم کرمانشاه و صدالبته پرسنل شهرداری مسجل شدکه مهندس رضایی چندان تخصص مدار و کاربلد هم نبود که سالها بوق و کرنایش کرده بودند.

همه این موارد به کنار، اما خبری که چند روز اخیر در رسانه های استان دست به دست شده مبنی بر اینکه «شهرداری کرمانشاه با همکاری چند نهاد اداری دیگر اقدام به تراشیدن سر کودکان کار کرده اند» همه را شوکه کرد!!!

و سوالی که این روزها ذهن همه را به خود مشغول داشته این است که؛ آیا این همان شخص کاربلد و متخصص است که سالها در انتظار شهردار شدن بود؟!
یک دیدگاه در “تراشیدن سر کودکان کار؛ تنها هنر شهردار کاربلد!!

  1. H

    جنابعالی فقط بلدی مسولان این شهر رو بد جلوه بدی.رضایی بهترین شهردار کرمانشاهه.فک کردی با این خبرا رای میاری
    بخدا اگ بزارم!!!

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *