بدهکاری گندمکاران کرمانشاه به رانندگان کمباین و کمپرسی!!

جمعی از کشاورزان روستای سرابله از منطقه میان دربند شهرستان کرمانشاه با مراجعه به پایگاه خبری اریکه، خواستار پرداخت طلب فروش گندم خود از مسئولین استان شدند.

به گزارش اریکه، جمعی از کشاورزان روستای سرابله منطقه میان دربند شهرستان کرمانشاه با مراجعه به این پایگاه خبری اظهارکردند: ما کشاورزان روستای سرابله هستیم که دو ماه است جو و گندم برداشتی از زمین های زارعی خود را درو کرده و تحویل سیلوهای دولتی استان داده‌ایم اما تاکنون هیچ گونه پولی دریافت نکرده‌ایم.

آنها خاطرنشان کردند: روستای سرابله بیش از ۵۰۰ تن جو و گندم به سیلوهای دولتی استان ارائه داده که برابر نرخ مصوب دولتی می بایست به ازای هر کیلو جو مبلغ یکهزار تومان و به ازای هر کیلو گندم مبلغ یک هزار و ۲۸۰ تومان پول دریافت می کردیم. اما هنوز با گذشت دو ماه خبری از پرداخت پول و طلب ما نیست.

این کشاورزان روستای سرابله تصریح کردند: نکته قابل توجه در این موضوع این است که ما گرفتار آنیم که رانندگان کمپاین و کامیونهای حمل جو و گندم پول خود را هر روز از ما طلب می کنند و ما نیز توان پرداخت طلب آنها را نداریم چراکه دولت حتی یک ریال به ما در این راستا پرداختی نداشته است.

آنها اظهارکردند: ما بارها سراغ مسئولین و حتی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی رفته ایم اما متاسفانه هیچ توجهی به خواسته های ما ندارند.

این کشاورزان در پایان خواستار رسانه ای شدن این موضوع و پرداخت طلب آنها توسط مسئولین استان شدند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *