جناب شهردار؛توسعه شهر پیشکش، مرحمت فرموده حقوق پرسنل را برسان!

آرش رضایی، همان شهرداری است که همه انتظار توسعه چشمگیر کرمانشاه را از او داشتند، اما در همین مدت چند ماهه اخیر نه تنها خبری از توسعه و تحرک در فضای شهری دیار سنگ و آب نیست بلکه اغلب پرسنل شهرداری در همین چند ماه حتی یک ریال حقوق هم دریافت نکرده اند!!

به گزارش اریکه، به نقل از خبرگزاری مهر، جمعی از کارگران روزمزد شهرداری کرمانشاه ۴ ماه حقوق و مطالبات معوقه دارند که تاکنون پرداخت نشده است.

براساس این گزارش، طی روزهای گذشته شاهد اعتراضات تعدادی از کارگران روزمزد شهرداری کرمانشاه هستیم که از چند ماه گذشته تاکنون حقوق و مطالبات معوقه خود را دریافت نکردند.

یکی از این کارگران در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: از اردیبهشت امسال تاکنون یک ریال حقوق نگرفتیم. ما کارگران روزمزد فضای پارک‌ها هستیم و با پیمانکار قرارداد داریم اما چند ماه است که حقوق خود را دریافت نکردیم.

وی افزود: کل حقوق ما بعلاوه حق اولاد حدود یک میلیون تومان در ماه است که طی چند ماه گذشته حقوق‌های معوقه خود را دریافت نکردیم.

ایمانی بیان کرد: طرف قرارداد ما پیمانکار است و توجیه پیمانکار برای عدم پرداخت حقوق و مزایای ما این است که شهرداری پولی پرداخت نکرده و اصلا پولی وجود ندارد.

وی افزود: ما بیش از ۱۰۵ نفر هستیم که از اردیبهشت تاکنون حقوق دریافت نکردیم و متاسفانه بیشتر کارگران نیز مستاجر هستند و مشکلات مالی و معیشتی زیادی دارند.

ایمانی گفت: اعتراضات خود را بارها به مسئولان اعلام کردیم و تنها وعده‌های امروز و فردا به ما می‌دهند و خبری از پرداخت حقوق نیست.

…. به گزارش اریکه، همچنین پرسنل شرکتی شهرداری کرمانشاه نیز در تماسی با این پایگاه خبری عنوان کردند؛ با اینکه چند روز از شهریور می گذرد هنوز حقوق تیر ماه را هم نگرفته ایم چه بر سد به حقوق مرداد!!

خلاصه اینکه جناب شهردار کرمانشاه بدجور در باتلاق مشکلات شهرداری این دیار گیر کرده و گویا هیچ راهکار مدون و مشخصی هم برای خروج از این وضعیت ندارد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *