کارگاه آموزشی «آشنایی با فن دفاع» در کرمانشاه برگزار می شود

مسئول روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه از برگزاری کارگاه آموزشی «آشنایی با فن دفاع» ویژه وکلا و کارآموزان وکالت کرمانشاه خبر داد.

به گزارش اریکه، میترا میری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه در این باره اظهارکرد: کسی که شغل وکالت را انتخاب میکند لازم است با کمال دقت و مهارت تحت تعلیمات ویژه ای قرار گیرد و ارشاد شود، زیرکی کند، بداهه گویی کند، روانشناسی و زبان بدن و در کل فن اقناع مخاطب را بصورت حرفه ای دانسته و به فنون اداره جلسات واقف باشد.

وی تاکید کرد: یک وکیل باید فریب ظاهر نخورد و در کشف دروغ به درجه استادی رسیده باشد.

مسئول روابط عمومی کانون وکلای دادگستری کرمانشاه گفت: کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای کرمانشاه و ایلام با همكاري كميسيون آموزش، کارگاهی تحت عنوان” آشنايي با فن دفاع “برگزار خواهد کرد.

میری تصریح کرد: کمیسیون روابط عمومی کانون وکلا در این دوره آموزشی یک روزه با دعوت از دکتر امیرعباس بزرگمهر وكيل پایه یک دادگستری، عضو هیأت علمی دانشگاه و مولف کتاب «فن دفاع» در نظر دارد با بهره گیری از دانش و تجربه ایشان در راستای ارتقای سطح علمی همکاران در زمینه فن دفاع، گامی مهم بردارد.

وی خاطرنشان کرد: از کلیه وکلا و کارآموزان وکالت دعوت مي شود در این کارگاه كه روز پنج شنبه مورخ ۱۱ شهریور ماه جاری راس ساعت ٩ تا ١٣ در سالن آمفي تأتر مجموعه فرهنگي إيثار واقع در خيابان بنت الهدي کرمانشاه برگزار می شود، شرکت کنند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *