گلایه پیشکسوتان فوتبال کرمانشاه از رییس و دبیر هیات فوتبال و پاسخ رییس هیات

مسئول پیشین واحد پیشکسوتان فوتبال استان کرمانشاه گلایه هایی را از رییس و دبیر هیات فوتبال کرمانشاه مطرح کرد.

به گزارش اریکه، هوشنگ غوره‌دان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه اظهارکرد: انتخابات تعیین رییس جدید هیات فوتبال استان در پیش است و ما به عنوان پیشکسوتان فوتبال استان از مسئولین اداره کل ورزش و جوانان و همچنین اعضای انتخاب کننده رییس جدید این هیات انتظار داریم به خاطر جوانان متعهد و فوتبالیست با استعداد این استان، با انتخابی شایسته، هیات فوتبال را از آشفتگی‌های کنونی نجات دهند.

وی ادامه داد: متاسفانه مسئولین فعلی هیات فوتبال استان ازجمله رییس و دبیر هیات، بی مهری‌های بسیاری را نسبت به فوتبال استان و پیشکسوتان و بزرگان این عرصه روا داشته‌اند.

غوره‌دان تصریح کرد: رییس و دبیر هیات فوتبال استان به دلیل داشتن مشغله کار اداری و شخصی، هرگز فرصت لازم برای پیش بردن اهداف و برنامه های هیات فوتبال استان را نداشته‌اند.

مسئول پیشین واحد پیشکسوتان فوتبال استان کرمانشاه گفت: کسی که قرار است رییس هیات فوتبال استان شود و یا سمتی در هیات رییسه داشته باشد، نیاز است که وقت و انرژی بیشتری برای انجام اهداف و برنامه های آن اختصاص دهد و چنانچه می داند به دلیل مسائل کاری و شخصی فرصت لازم برای پیشبرد برنامه های هیات را ندارد، بهتر است که از همین ابتدای کار انصراف داده و در انتخابات شرکت نکند.

غوره دان تاکید کرد: فعالیت در چنین عرصه‌هایی نیازمند افرادی است که از جان و دل مایه گذاشته و خود را وقف توسعه و پیشرفت فوتبال استان کنند، نه افرادی که صرفا به دلیل داشتن پست و مقام به دنبال چنین جایگاه‌هایی باشند.

وی خاطرنشان کرد: براساس اسناد و مدارک موجود در طول هشت سال گذشته که هیات فوتبال استان تقریبا مدیریت واحدی داشته است، رییس و حتی دبیر هیات فوتبال کمتر از ۴۰ ماه حضور کاری و فیزیکی در هیات داشته و مابقی ایام غایب بوده‌اند.

وی گفت: قطعا با چنین عملکرد ضعیفی هرگز نمی توان به اهداف توسعه فوتبال در استان رسید، لذا تاکید داریم اعضای انتخاب کننده رییس جدید هیات فوتبال استان، کسی را برگزینند که اطمینان داشته باشند وقت و انرژی خود را صرف این مهم خواهد کرد.

در پی مطرح شدن این انتقادات سراغ علیرضا محبی زنگنه رییس هیات فوتبال استان کرمانشاه رفتیم که او در پاسخ به این گلایه های مسئول پیشین واحد پیشکسوتان هیات فوتبال استان، اظهارکرد: گلایه های ایشان به علت کنار گذاشته شدن از هیات است. دبیر هیات فوتبال استان از ایشان خواسته اند برنامه ای جهت برگزاری مسابقات پیشکسوتان ارائه دهند و چون وی در انجام این کار تعلل کرده، به ناچار از سمتش کنار گذاشته شد.

وی افزود: عنوان کرده‌اند ما در هیات فوتبال کم کاری کرده ایم، درحالیکه اسناد و مدارک نشان می دهد در طول هشت سال گذشته تمامی مسابقات از رده نونهالان تا پیشکسوتان هرسال برگزار شده و تا حتی یک سال هم وقفه در اجرای برنامه‌ها نداشته‌ایم.

رییس هیات فوتبال استان کرمانشاه گفت: همچنین در طول هشت سال اخیر، ۴۵ کلاس مربیگری برگزار کرده‌ایم.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *