نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در کرمانشاه گشایش یافت

نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمانشاه گشایش یافت.

به گزارش اریکه، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کرمانشاه، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، جمع دیگری از مدیران استان و هنرمندانی از سراسر کشور، نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی کشور در کرمانشاه آغاز به کار کرد.

پروانه حیدری، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان کرمانشاه در این باره به خبرنگار ایسنا گفت: این نمایشگاه از امروز ۲۹ شهریور دایر شده و تا روز دوم مهر ماه به مدت ۵ روز جهت بازدید علاقمندان دایر است.

وی افزود: در این نمایشگاه هنرمندانی از سراسر کشور حضور یافته اند، که هنرمندان استانهای مختلف کشور در ۵۸ غرفه و هنرمندان مربوط به استان کرمانشاه نیز در ۵۸ غرفه در این نمایشگاه شرکت کرده اند

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: در این نمایشگاه یک غرفه نیز به عنوان غرفه برتر انتخاب شده و از هر استان و هر رشته صنایع دستی یک اثر ویژه و برتر در این غرفه به نمایش عموم گذاشته خواهد شد و در پایان نیز با حضور داوران و کارشناسان سازمان میراث فرهنگی برترین آثار تولیدی و عرضه شده در این نمایشگاه معرفی و انتخاب خواهند شد.

حیدری خاطرنشان کرد: برپایی کارگاه آموزشی بازاریابی و صادرات صنایع دستی با همکاری اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از دیگر بخش های این نمایشگاه سراسری خواهد بود.

وی ساعات بازدید از این نمایشگاه در روزهای عادی از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و در روزهای تعطیل از ۱۶ تا ۲۲ عنوان کرد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *