سراب نیلوفر به بخش خصوصی واگذار می‌شود

مدیر شرکت توسعه گردشگری استان کرمانشاه از آمادگی این مجموعه برای واگذاری سایت تفریحی گردشگری سراب نیلوفر به بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش اریکه، وحید شامبیاتی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی هنری ایسنا منطقه کرمانشاه، در این باره اظهارکرد: سایت تفریحی گردشگری سراب نیلوفر یکی از مجموعه های تحت مدیریت شرکت توسعه گردشگری استان است که در نظر داریم آن را به سرمایه گذاران بخش خصوصی واگذار کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر و قبل از واگذاری سراب نیلوفر در نظر داریم کارهای زیرساختی مورد نیاز این سایت شامل راه اندازی سیستم آبیاری تحت فشار فضای سبز، درختکاری، اصلاح سیستم روشنایی سایت، اصلاح سیستم فاضلاب و دیگر کارهای زیرساختی آن را انجام دهیم.

مدیر شرکت توسعه گردشگری استان کرمانشاه گفت: همزمان بسته فرصت‌های سرمایه گذاری در سایت سراب نیلوفر را هم آماده کرده‌ایم که بتوانیم آن را به بخش خصوصی ارائه دهیم.

شامبیاتی خاطرنشان کرد: برای انجام کارهای زیرساختی در سراب نیلوفر درخواست ۳۰۰ میلون تومان اعتبار از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرده‌ایم.

وی تاکید کرد: سراب نیلوفر یکی از زیباترین و جذاب‌ترین نقاط استان برای گردشگران داخلی و خارجی است و در ایام مختلف سال همواره پذیرای گردشگران بسیاری است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *