خریدار کرمانشاهی پرسپولیس: دیگر در ورزش سرمایه گذاری نمی کنم

رئیس هیئت مدیره سابق باشگاه راه آهن تهران با اشاره به اینکه دیگر در ورزش سرمایه گذاری نمی کند اظهار داشت: اسپانسر در ورزش کشور معنایی ندارد، متاسفانه وقتی یک فرد و یا یک شرکت متمول قصد دارد از ورزش حمایت کند برخی افراد سودجو به دنبال ضربه زدن به آن ها هستند.

دکتر علیرضا معظمی نیا در گفتگو با خبرنگار اریکه اظهارکرد: شرایط اجازه نمی دهد در ورزش سرمایه گذاری کنم، قصد ندارم دیگر به عرصه ورزش بازگردم، ترجیح می دهم از دور نظاره گر ورزش باشم.

وی با اشاره به حواشی پیرامون ورزش ایران گفت: مافیایی که در ورزش وجود دارد ورزش کل ایران را فلج کرده است، متاسفانه یک عده آدم‌ وجود دارند که یا نادانند و یا به خاطر منافع خود ورزش ایران را به نابودی کشیده‌اند.

معظمی نیا تصریح کرد: برخی افراد سودجو که در ورزش این مملکت هستند چیزی از ورزش نمی‌دانند و باعث شده اند که افراد دلسوز از عرصه ورزش خداحافظی کنند.

وی با تشویق فدراسیون ها و باشگاه های ورزشی برای ورود به خصوصی سازی و اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: ایجاد شرایطی مناسب به منظور آشنا سازی فدراسیون ها و باشگاه های ورزشی با امر درآمدزایی و همچنین ایجاد فضای مناسب و حقیقی با هدف آشنایی و رایزنی فدراسیون ها و باشگاه ها با شرکت های تحقیقاتی و حامیان مالی باید در اولویت نخست فدراسیون ها و باشگاه های ورزشی قرار گیرد.

وی در پایان اظهار داشت: صف مدیران غیر ورزشی آن قدر طولانی است که نوبت به ما ورزشی‌ها نمی‌رسد. این قضیه سال‌هاست که در ورزش وجود دارد و شاهد مدیریت از سوی غیرورزشی‌ها در ورزش هستیم و هیچ گاه متخصصان متعهد ورزش مانند برخی بخش‌های دیگر در جایگاه اصلی خود قرار نگرفته‌اند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *