فرمانده یگان فسک: آمادگی داریم خط تولید برخی قطعات بالگرد را راه‌اندازی کنیم

فرمانده یگان فسک پایگاه هوانیروز کرمانشاه گفت: پرسنل فنی پایگاه هوانیروز کرمانشاه این آمادگی را دارند که خط تولید برخی از قطعات بالگرد را راه اندازی کنند.

به گزارش اریکه، سرهنگ افشین محمودند در مراسم افتتاح پروژه آماده به کاری دو فروند بالگرد ۲۱۴ و ۲۰۶ زمین گیر شده ۹ ساله که با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایگاه هوانیروز کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: با توجه به تغییر شیوه نبردهای منطقه از کلاسیک به ناهمتراز و نیابتی، لازم است که آموزش، تجهیزات و پرسنل خود را نیز با این شرایط مطابقت دهیم.

وی ادامه داد: انجام تعمیرات با دقت و سرعت بالا و با به کارگیری شیوه های خلاقانه و جدید یکی از این تغییرات لازم است.

فرمانده یگان فسک پایگاه هوانیروز کرمانشاه گفت: یگان پشتیبانی ارتش به پشتوانه پرسنل متعهد و غیرتمند خود روشهای جدید و خلاقانه را در تعمیر و بازسازی این دو بالگردی که ۹ سال تمام زمین گیر بودند، به کار برده است.

وی خاطرنشان کرد: عملیات تعمیر و بازسازی این دو فروند بالگرد را از اواخر تیر ماه سالجاری شروع کردیم و در مدت زمان کمتر از سه ماه توانستیم این مهم را به انجام رسانده و هر دو فروند بالگرد را آماده پرواز کنیم.

محمودوند اظهارکرد: بالگرد ۲۱۴ بازسازی شده را به عنوان وسیله VIP پایگاه هوانیروز کرمانشاه استفاده خواهیم کرد.

فرمانده یگان فسک پایگاه هوانیروز کرمانشاه گفت: انجام عملیات بازسازی این دو فروند بالگرد در مدت زمان کوتاه، از بدو زمان تاسیس هوانیروز تاکنون بی سابقه بوده است.

وی یادآور شد: همچنین در طول سالهای اخیر کار بازسازی بسیاری از دستگاه ها و قطعات تخصصی بالگرد در پایگاه هوانیروز کرمانشاه انجام شده است.

فرمانده یگان فسک پایگاه هوانیروز کرمانشاه اظهارکرد: پرسنل فنی پایگاه هوانیروز کرمانشاه در صورت تامین اعتبارات لازم، توان انجام پروژه های تعمیراتی بزرگ و همچنین راه اندازی خط تولید برخی از قطعات بالگرد را دارند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *