منتقدان دولت انصاف را در نقدهایشان لحاظ کنند

فرماندار شهرستان صحنه گفت: منتقدان دولت انصاف را در نقدهایشان لحاظ کنند.

به گزارش اریکه، دکتر شهریار عباس آبادی در جلسه شورای اداری شهرستان صحنه اظهارکرد: دولت با توجه به تمامی محدودیت ها و شرایط سختی که بواسطه تحریم ها بوجود آمده بود که باعث محدودیت های مالی ناشی از تورم و رکود مضاعف بر کشور ناشی از سیاست های دولت های قبل خصوصا هشت سال دولت قبل بود، توانست به سختی چرخ اقتصاد و صنعت کشور را رونق مجددی بخشد.

وی ادامه داد: اگر انتقادهای تندی که بر علیه دولت صورت می گیرید با پیشنهاد و راهکاری همراه نباشد فقط باعث اختلاف می شود و این باتوجه به شرایط کشور زیبنده نظام نیست.

عباس آبادی در ادامه با اشاره به مشکلات حوزه اشتغال اظهارکرد: با توجه به چند پروژه ای که در شهرستان صحنه در دست اجراست و منجر به اشتغال می شود امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد اشتغالزایی خوبی در منطقه باشیم.

وی افزود: در این راستا هر هفته با مدیران دستگاه های مرتبط با راه اندازی پروژه ایران خودرو نظیر برق، صنعت معدن تجارت، شرکت گاز و… در محل فرمانداری جلسه داریم که زودتر مشکلات اجرایی این پروژه را حل و فصل و راه اندازی پروژه را تسریع کنیم.

فرماندار صحنه ادامه داد: در بخش کشاورزی اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان به این شهرستان اختصاص یافته که جهت آبیاری پیشرفته بارانی و تحت فشار و … هزینه خواهد شد و همچنین در بخش گاز اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان تعریف شده که تا پایان امسال تمامی پروژه های بخش گاز به سرانجام می رسد.

وی خاطنشان کرد: در بخش آب و فاضلاب روستایی اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان داریم که بیشتر خدمات دولت تدبیر و امید در این حوزه به بخش دینور اختصاص می یابد.

عباس آبادی یادآور شد: در حوزه آب دو سد بزرگ جامیشان و قشلاق داریم که سد جامیشان تاپایان سال ۹۵ آبگیری می شود و به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار شهرستان صحنه با بیان اینکه در حوزه آبریز دینور ۷۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است، گفت: همچنین ۵۰ میلیارد تومان برای خطوط پشت سد (انتقال آب جهت کشاورزی بصورت بارانی و قطره ای) برای مزارع مدرن و باغات در دولت تدبیر و امید اعتبار لحاظ شده است.

وی افزود: سه پروژه عظیم صنعتی با ۵۷ میلیارد تومان سرمایه گذاری در سطح شهرستان داریم که ایران خودرو یکی از آنهاست.

عباس آبادی با اشاره به اینکه بیمارستان در دست ساخت این شهرستان تا اواخر دی ماه سالجاری به بهره برداری خواهد رسیدف گفت: ۱۲ میلیارد اعتبار به تکمیل ساخت بیمارستان شهرستان اختصاص یافته که باعث اشتغالزایی ۳۰ نفر نیروی خدماتی و چند ده نفر نیروی متخصص خواهد شد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *