از رسانه ها و خبرنگاران فعال در هفته پژوهش تجلیل می شود

دبیر کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد هفته پژوهش استان کرمانشاه گفت: رسانه ها باید جایگاه پژوهش و فناوری را بیش از پیش برای مردم تشریح کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اریکه، مهدی عبدالمالکی، در نشستی خبری که به مناسبت تشریح برنامه های هفته پژوهش و فناوری در استانداری کرمانشاه تشکیل شد، اظهارکرد: نقش و تاثیر رسانه ها در سوق دادن جامعه به سمت پژوهش و فناوری انکار ناپذیر است.

وی ادامه داد: رسانه ها برای سوق دادن مردم و جامعه به سمت پژوهش و فناوری نیاز است که بر روی حوزه فرهنگی آن بیشتر کار کنند.

دبیر کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد هفته پژوهش و فناوری استان کرمانشاه گفت: هدف ما از برگزاری برنامه هایی در طول هفته پژوهش این است که پژوهش را بیشتر برای مردم جا بیاندازیم.

عبدالمالکی تصریح کرد: هفته استانی پژوهش و فناوری یک هفته زودتر از هفته کشوری آن برگزار می شود بنابراین برنامه های هفته پژوهش استان کرمانشاه نیز در طول روزهای ۱۳ تا ۱۸ آذر در کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: در طول این هفته از رسانه های مکتوب، مجازی و صداوسیمای زاگرس انتظار داریم علاوه بر پوشش خبری برنامه ها، به تولید اخباری در راستای امر پژوهش و فناوری نیز بپردازند.

دبیر کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد هفته پژوهش استان کرمانشاه گفت: تلاش خواهیم کرد که در مراسم اختتامیه نمایشگاه هفته پژوهش از رسانه ها و خبرنگاران برتر استان در این زمینه نیز تجلیل به عمل آوریم.

گفتنی است: نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان در روزهای ۱۳ تا ۱۵ آذر ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های استان واقع در پارک شاهد برگزار خواهد شد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *