همکاری دستگاهای اجرایی و رسانه ها مانع ادامه قطع درختان سراب قنبر شد

روابط عمومی جهاد کشاورزی کرمانشاه طی اطلاعیه ای اعلام کرد همکاری دستگاهای اجرایی، رسانه ها و مردم موجب جلوگیری از ادامه قطع درختان باغات سراب قنبر شد.

به گزارش پایگاه خبری اریکه؛ در این اطلاعیه که توسط مدیر روابط عمومی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در اختیار رسانه ها قرار گرفته آمده است:

طی اطلاعاتی که از سوی فعالان رسانه ای و مردم حامی طبیعت استان کرمانشاه به سامانه ۱۳۱ امور اراضی سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه مبنی بر قلع و قمع درختان سراب قنبر کرمانشاه رسید علی رغم اینکه این موضوع در حوزه شهری قرار داشت اما بر حسب وظیفه شهروندی و همکاری متقابل بین دستگاه های اجرایی مهندس کولانی مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی استان موضوع را سریعا به سازمان اجرائیات شهرداری و مدیر این سازمان آقای مهندس ناصری و شخص آقای شهردار منتقل کرد.

خوشبختانه با اقدام به موقع مدیران و عوامل اجرائیات سریع از ادامه تخریب درختان جلوگیری گردید و ضمن توقیف ماشین های حاضر در محل، خاطیان دستگیر و به مرجع قانونی معرفی شدند.

لازم است در اینجا از اقدام سریع شهردار کرمانشاه، رئیس سازمان اجرائیات و پرسنل این سازمان، عوامل سامانه ۱۳۱ امور اراضی و مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی؛ خصوصا خبرنگاران و فعالان رسانه ای و مردم حامی طبیعت تقدیر و تشکر نماییم.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *