پرداخت تسهیلات ویژه بانک قوامین در قالب طرح آرامین

مسئول تحقیق و توسعه بازار بانک قوامین استان کرمانشاه از اعطای تسهیلات به مشتریان در قالب طرح آرامین خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری اریکه، حمید دهبانی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: بانک قوامین در راستای ارتقای رضایت مندی مشتریان و اعطای تسهیلات به آحاد مردم جامعه، اقشار و صنوف گوناگون در ذیل سند اقتصاد مقاومتی و توسعه رفاه و عدالت اجتماعی و در جهت تکمیل سبد خدمات و محصولات بانک برای تامین مالی مشتریان طرح اعتباری آرامین را تدوین و ارائه کرده است.

وی افزود: در این طرح مشتریان می توانند متناسب با نیازهای خود نسبت به دریافت تسهیلات عقود اسلامی مبادله ای تا سقف دو میلیارد ریال اقدام کنند.

این مقام مسئول در بانک قوامین استان کرمانشاه گفت: نرخ سود این تسهیلات طبق ضوابط ابلاغی بانک مرکزی برابر با ۱۸ درصد سالیانه است و اقساط آن در دوره های زمانی متناوب و بلند مدت از ۲۱ تا ۸۴ ماه متناسب با امتیازات کسب شده می باشد البته مشتریان در صورت انصراف از دریافت تسهیلات می توانند متناسب با مدت سپرده گذاری خود از سود علی الحساب سالیانه ۱۰ الی ۱۵ درصد مصوب بانک مرکزی بهره مند شوند.

دهبانی گفت: موضوع مصرف تسهیلات میتواند خرید لوازم خانگی، خودرو،مسکن، تعمیرات، رونق کسب و کار، خرید جهیزیه و خرید تجهیزات دفتر کار و … است.

مسئول تحقیق و توسعه بازار بانک قوامین استان کرمانشاه گفت: حداقل مانده برای افتتاح و محاسبه میانگین کارکرد حساب مبلغ ۱۰ میلیون ریال می باشد و امکان واریز و برداشت از حساب در طول دوره سپرده گذاری میسر است و حداقل مدت دوره سپرده گذاری این طرح برای بهره مندی از امتیاز طرح ۳ ماه و حداکثر ۱۲ ماه است که در صورت افزایش مدت سپرده گذاری بیش از ۳ ماه به انتخاب مشتری یا مبلغ تسهیلات، تعداد اقساط یا میانگینی از اقساط و مبلغ اضافه می شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین به ازای هر ۳ ماهه سپرده گذاری اولیه یک برابر میانگین تسهیلات با بازپرداخت ۲۱ ماهه پرداخت می گردد و در صورت افزایش مدت سپرده گذاری به ازای هر یک ماه، هفت ماه به تعداد اقساط و یا ۳۰ درصد به مبلغ تسهیلات تا سقف دو برابر میانگین و یا تلفیقی از آن اضافه می گردد.

دهبانی در پایان گفت: مشتریان و همشهریان میتوانند با مراجعه به کلیه شعب بانک قوامین در سطح استان و تکمیل پرونده و مدارک لازم و افتتاح حساب و واریز مبلغ حداقل ۱۰ میلیون ریال به این حساب از این تسهیلات بهره مند شوند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *