پیام تقدیر دکتر شعبانی از کلیه دست‌اندرکاران ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در استان کرمانشاه

دکتر عبدالرضا شعبانی، رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان کرمانشاه (حزب اعتدال و توسعه) با صدور پیامی از کلیه دست اندرکاران و فعالان ستادهای انتخاباتی دکتر حسن روحانی در سراسر استان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری اریکه، در متن این پیام آمده است:
خداوند بزرگ را سپاس می گوییم که بار دیگر ملت بزرگ ایران را مورد لطف و عنایت خویش قرار داد تا با انتخاب شخصیتی فرهیخته و اسلام شناس، دولتمرد و با کفایت، راه دستیابی به اهداف بلند و آرمانهای مقدس جمهوری اسلامی را بگشاید و ملت عزیزمان را بیش از پیش در سراسر گیتی سرافراز نماید.

مشارکت باشکوه و کم نظیر مردم استان کرمانشاه و رای ۶۹ درصدی به دکتر روحانی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری برگ زرین دیگری بر صفحات تاریخ پرافتخار این دیار افزود و فصلی نوین در تحقق استقلال، آزادی و امنیت پایدار و رونق اقتصادی گشود.

مسلما تلاش ارزنده و شبانه روزی تک تک کسانی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند اعم از اعتدالیون، اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدل نقش موثری در پیروزی چشمگیر دکتر حسن روحانی در انتخابات داشته است.

اینجانب لازم می دانم به سهم خود از تلاش ارزنده تک تک شما عزیزان در ستادهای انتخاباتی دکتر حسن روحانی در سراسر استان کرمانشاه سپاسگزاری نموده، مزید توفیق همگان را از خداوند متعال مسالت دارم.

دکتر عبدالرضا شعبانی
رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان کرمانشاه
حزب اعتدال و توسعه
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *