تعیین تکلیف شهردار به هفته آینده موکول شد/تاکید رییس شورا بر پرداخت به موقع حقوق پرسنل شهرداری

در جلسه امروز (یکشنبه ۱۲ شهریور) هیات رییسه شورای اسلامی شهر کرمانشاه، مقرر شد که جلسه تعیین تکلیف شهردار کرمانشاه که قرار بود فردا (دوشنبه ۱۳ شهریور) برگزار شود، به یک هفته تعویق افتاد.

رسول آزادی، رییس شورای اسلامی شهر کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری اریکه در این باره اظهارکرد: در جلسه امروز هیات رییسه شورای اسلامی شهر کرمانشاه، بنا به درخواست اعضای شورا مبنی بر مهلت یک هفته ای برای بررسی بیشتر گزینه های پیشنهادی شهرداری و یا ابقای شهردار فعلی مقرر شد که جلسه تعیین تکلیف شهردار کرمانشاه که پیش از این قرار بود فردا (۱۳ شهریور ماه) برگزار شود، به یک هفته بعد موکول شد.

وی ادامه داد: اعضای شورای شهر کرمانشاه معتقدند نیازمند مهلت بیشتری برای بررسی برنامه ها و دیدگاه های گزینه های پیشنهادی شهردار و همچنین بررسی برنامه های موجود شهردار فعلی هستند.

رییس شورای اسلامی شهر کرمانشاه همچنین در خصوص مباحث مطرحه شده در خصوص تاخیر در پرداخت حقوق پرسنل شهرداری گفت: پرداخت به موقع حقوق و مزایای پرسنل شهرداری نه تنها خواسته و تاکید بنده به عنوان رییس شورا از شهردار فعلی است بلکه این مهم خواسته همه اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه است.

آزادی خاطرنشان کرد: شهردار فعلی کرمانشاه نیز با اعلام اینکه شهرداری مشکلات و تنگناهای مالی بسیاری دارد اما قول داده است که در اسرع وقت حقوق و مزایای پرسنل شهرداری را واریز کند.

وی تاکید کرد: امیدوارم که بتوانیم با ایجاد تعامل لازم بین همه اعضای شورا به نتیجه مطلوبی در خصوص تعیین تکلیف شهردار کرمانشاه برسیم.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *