رييس شوراي شهر كرمانشاه: دست همه خدمت كنندگان به زلزله زدگان را مي بوسم/زلزله زدگان همچنان نيازمند كمك مردم و حمايت دولتند

رييس شوراي اسلامي شهر كرمانشاه با تقدير از همه ملت بزرگوار ايران و تك تك مسئولين و سران نظام به واسطه كمك رساني به زلزله زدگان كرمانشاه گفت: دست همه خدمت كنندگان به زلزله زدگان را مي بوسم.

رسول آزادي در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري اريكه اظهاركرد: با وجود اينكه زلزله ۷.۳ ريشتري ازگله در استان كرمانشاه خسارات مالي و جاني بسياري به همراه داشت و خانواده هاي بسياري را داغدار و آواره كرد اما همت عالي و روح بلند ملت ايران در امر كمك رساني و نوعدوستي را به جهانيان نشان داد.

وي ادامه داد: جا دارد كه از تك تك ملت بزرگوار ايران اسلامي كه براي آسيب ديدگان اين مصيبت بزرگ سنگ تمام گذاشتند و هرآنچه را كه در توان داشتند در طبغ اخلاص نهاده و تقديم زلزله زدگان دشت ذهاب كردند تشكر و قدرداني كنم.

رييس شوراي اسلامي شهر كرمانشاه گفت: حضور مقام معظم رهبري در ميان مردم زلزله زده سرپل ذهاب و روستاهاي اطراف و آن امامه و عباي خاكي و گل آلود ايشان كه نشان از عمق اخلاص ايشان داشت، هرگز از اذهان مردم قدرشناس اين ديار نخواهد رفت و اين حضور مايه دلگرمي و آرامش خاطر بازماندگان از اين زلزله شد. همچنین حضور مکرر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در مناطق زلزله زده نیز نشان از عمق دلسوزی و مسولیت پذیری ایشان دارد.

وي خاطرنشان كرد: حضور به موقع رياست محترم جمهوري در ميان زلزله زدگان و تاكيدات ايشان براي امدادرساني نهادهاي خدمت رسان به زلزله زدگان از ديگر صحنه هاي ارزشمند اين حادثه بود.

آزادي همچنين از تمامي شهرداران و اعضاي شوراهاي اسلامي شهرهاي مختلف ايران كه هر كدام به نحوي به كمك و ياري زلزله زدگان كرمانشاه شتفاتند نيز قدرداني كرد.

رييس شوراي اسلامي شهر كرمانشاه از تلاشهاي شبانه روزي استاندار خستگي ناپذير كرمانشاه نيز تقدير كرد و گفت: همه ما به خوبي شاهديم كه ايشان چگونه شب و روز را در خدمت زلزله زدگان بوده و همچنان نيز هست.

آزادي از مجموعه پرسنل شهرداري كرمانشاه نيز كه ياري شهر زلزله زده سرپل ذهاب شتافتند تقدير كرد و افزود: از مجموعه فرمانداري كرمانشاه نيز بايد قدرداني كنيم چراكه در اين بحران پيش آمده همه حضور يافتند و آنچه در توانشان بود ارائه دادند.

رييس شوراي اسلامي شهر كرمانشاه از تلاشهاي بي دريغ سازمانهاي خدمات رسان همچون هلال احمر، اورژانس، ارتش جمهوري اسلامي ايران، سپاه پاسداران، نيروي انتظامي و سازمان هاي مردم نهاد نيز قدر داني كرد.

وي با تاكيد بر اينكه مردم زلزله زده استان كرمانشاه همچنان نيازمند كمك هاي مردمي و حمايتهاي دولت هستند، گفت: تقدير و تشكر به معني آن نيست كه همه چيز پايان يافته و ختم به خير شده است، مردم زلزله زده استان كرمانشاه در شهرهاي سرپل ذهاب، قصرشيرين، گيلانغرب، كرندغرب، اسلام آباد غرب، جوانرود، ثلاث باباجاني، ازگله و روستاهاي اطراف آن در اين روزها و شبهاي سرد پاييزي كه در آستانه ورود به زمستان هم هستيم بيش از پيش به كمك هاي مردمي و حمايتهاي مردمي نياز دارند.

رييس شوراي اسلامي شهر كرمانشاه گفت: كانكس، وسايل گرمايشي و سوخت اصلي ترين نيازهاي مردم زلزله زده منطقه است و اميد مي رود كه ملت ايران و دولت خدمتگزار همچنان ياري رسان اين مصيبت ديدگان باشند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *