شهردار منطقه شش کرمانشاه: نوروزی بانشاط برای شهروندان و گردشگران رقم خواهیم زد

شهردار منطقه شش شهرداری کرمانشاه گفت: تمام تلاش مجموعه پرسنل شهرداری منطقه شش کرمانشاه بر این است که نوروزی با نشاط همراه با رفاه اجتماعی را برای شهروندان ساکن در این منطقه و میهمانان نوروزی رقم بزنیم.

به گزارش پايگاه خبري اريكه (مرجع گردشگري كشور) به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه شش شهرداری کرمانشاه، مهندس خسرو عیساییان در این باره اظهارکرد: پرسنل زحمتکش شهرداری منطقه شش شبانه روز در تلاشند که بتوانند به بهترین شکل ممکن، سطح منطقه را برلی ایام نوروز ۹۷ زیبا سازی کنند.

وی ادامه داد: امسال در نظر داریم که با کار مضاعف و تلاشی جهادی، سطح منطقه شش شهرداری کرمانشاه را به بهترین شکل ممکن برای ایام نوروز ۹۷ زیباسازی کنیم و نشاط اجتماعی را به شهروندان ساکن این منطقه و همه میهمانان نوروزی هدیه دهیم.

مهندس عیساییان گفت: برپایی سفره های هفت سین، برپایی جایگاه اسکان میهمانان نوروزی، برگزاری جنگ های شادی، برپایی سیاه چادرهای عشایری جهت نمایش آداب و رسوم زندگی سنتی مردم استان و … از جمله گوشه ای از برنامه های در دست اجرا برای نوروز ۹۷ در سطح شهرداری منطقه شش کرمانشاه است.

شهردار منطقه شش شهرداری کرمانشاه در پایان تاکید کرد: تمام تلاش ما بر این است که نوروزی با نشاط برای شهروندان ساکن در این منطقه و گردشگران نوروزی رقم بزنیم.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *