رييس شورا: پرداخت به‌موقع حقوق كارگران، اصلي‌ترين خواسته ما از سرپرست شهرداري است

رييس شوراي اسلامي شهر كرمانشاه در مراسم معارفه مهندس لعل بخش به عنوان سرپرست جديد شهرداري كرمانشاه گفت: اصلي ترين خواسته اعضاي شوراي شهر از ايشان، پرداخت به موقع حقوق پرسنل و كارگران زحمت كش شهرداري است.

به گزارش پايگاه خبري اريكه، رسول آزادي كه با صدور حكمي، مهندس لعل بخش را به مدت سه ماه به عنوان سرپرست شهرداري كرمانشاه منصوب كرد، در سخناني با تاكيد بر پرداخت به موقع حقوق پرسنل و كارگران روزمزد شهرداري، اظهاركرد: در سراسر دنيا، هرگاه يك روز پرداخت حقوق پرسنل و كارگران ادارات و سازمان به تاخير بيافتد اغلب نهادهاي مدني براي دفاع از حق و حقوق كارگران به پا مي خيزند اما در كشور ما كه ادعا مي كنم حكومت اسلامي داريم و بنا بر روايات اسلامي «حقوق كارگران بايد قبل از خشك شدن عرق شان پرداخت شود» هيچ تلاشي براي پرداخت به موقع حقوق كارگران نمي كنيم و مي بينيم كه معمولا حقوق شان را با چند ماه تاخير دريافت مي كنند.

وي ادامه داد: به هيچ وجه كوتاهي در زمان پرداخت حقوق كارگران شهرداري را از سرپرست جديد شهرداري كرمانشاه نخواهم پذيرفت و اين خواست همه اعضاي شوراي اسلامي شهر كرمانشاه است.

گفتني است: پس از استعفاي مهندس رضايي از شهرداري كرمانشاه، اعضاي شوراي اسلامي شهر كرمانشاه مهندس لعل بخش را (تا زمان انتخاب شهردار) به عنوان سرپرست شهرداري كرمانشاه انتخاب كردند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *